Grup |
Buradan yeni bir grup açabilir veya daha önce tanımlanmış bir gruba katılabilirsiniz.
Grup ismini şu şekilde tamamlayabilirsiniz;
... Okulu / Kursu Öğrencileri
... Gönüllü Grubu
... Sendikası Mensupları
... Apt. / Mah. / İlçesi Sakinleri
... Cami Cemaati
... Firması Çalışanları
... Müdürlüğü / Belediyesi Personelleri
... Kurumu / Şirketi Çalışanları
|
Kurum Ünvanı |
Eğer herhangi bir şirket / tüzel kişilik adına kurumsal bağış yapıyorsanız, (ve kurumun sahibi / resmi temsilcisi iseniz) kurum adını girebilirsiniz. Okullar, sınıflar, kamu kurumu çalışanları vb. gruplar adına yapılan işlemlerde grup bağışı seçeneğini kullanabilirsiniz.
|
Ad Soyad | |
e-Posta Adresi | |
Cep Telefonu | |
Bağış Tutarı | ₺ |
Faaliyet | |
Bağış Türü | |
Deprem bölgesinde sürekli desteğe ihtiyaç var!
6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli olup 10 ilimizi etkileyen büyük deprem, geniş çaplı bir yıkıma yol açtı. Bu afetten etkilenen birçok depremzede, halen çadır kentlerde ve konteyner kentlerde zorlu yaşam koşullarıyla mücadele ediyor.
Depremin ilk haftasından beri deprem bölgesinde sosyal yardım, savunuculuk, çocuk ve annelere eğitim - psikososyal destek çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Siz de bağış yapmaya devam ederek deprem bölgesindeki sürekli ihtiyaca ses verin!
Sepetiniz şu anda boş